W USA jak CHINACH. Amazon wyłączy serwery PERLER.com

"W niedzielę (jutro) o północy Amazon wyłączy wszystkie nasze serwery, próbując całkowicie usunąć wolność słowa z internetu. Istnieje możliwość, że Parler będzie niedostępny w Internecie nawet przez tydzień, ponieważ przebudowujemy go od podstaw. Przygotowaliśmy się na takie wydarzenia, nigdy nie polegając na zastrzeżonej infrastrukturze Amazon ...

Postaramy się jak najlepiej przenieść do nowego dostawcy już teraz, ponieważ mamy wielu konkurujących o naszą firmę, jednak Amazon, Google i Apple celowo zrobiły to jako skoordynowany wysiłek, wiedząc, że nasze opcje będą ograniczone i wiedząc, że wyrządziłoby to najwięcej szkód. jako prezydent Trump został wyrzucony z firm technologicznych.

Był to skoordynowany atak gigantów technologicznych, aby zabić konkurencję na rynku. Zbyt szybko odnieśliśmy sukces. Możesz spodziewać się kontynuacji wojny z konkurencją i wolnością słowa, ale nie wykluczaj nas."

"Jesteśmy najbliżej konkurencji, jaką Facebook czy Twitter widział od wielu lat. Uważam, że Amazon, Google i Apple pracowały razem, aby upewnić się, że nie mają konkurencji.

NIE wygrają! Jesteśmy ostatnią nadzieją świata na wolność słowa i informacji.

To, co robią, jest bezprecedensowe, bezpodstawne i absolutnie obrzydliwe. Haniebny.

To jest walka przeciwko nam wszystkim. Liberałowie, konserwatyści, ateiści, chrześcijanie, czarni, biali itd. Chcą zachować swój monopol na mowę. Chcą, żebyśmy walczyli. Nie chcą, żebyśmy pracowali razem. Nie chcą, żebyśmy ze sobą współpracowali, chcą, żebyśmy się nienawidzili.

Parley - łączy dwie osoby o sprzecznych pomysłach. Naszą misją jest wolność słowa, demokracja i my, ludzie, którzy mają władzę. Elita nie chce, żebyśmy byli wolni, chcą nienawiści i władzy!

Abyśmy mogli wygrać tę walkę, potrzebujemy wszystkich z powrotem we wtorek Parler. W poniedziałek w południe będziemy w pełni gotowi do pracy."

źródło: parler.com