Donald Trump zostanie aresztowany we wtorek

– Donald Trump zostanie aresztowany we wtorek, Trump sam ogłosił ten fakt, na swoich mediach społecznościowych. Nakaz aresztowania wystawia prokuratura stanu Nowy Jork. Sprawa dotyczy, przekazania pieniędzy kobiecie „Stormy Daniels”, głównym świadkiem jest, jego były adwokat który odsiaduje wyrok za oszustwo.

Aresztowanie Trumpa nie zatrzyma jego startu w wyborach prezydenckich 2024. Jeszcze nigdy w historii USA, żaden amerykański prezydent nie był aresztowany – Pierwszy więc wyborczy Donalda Trumpa w roku 2023, odbędzie się w najbliższą sobotę w Waco Texas.

Elon Musk powiedział, że aresztowanie Trumpa doprowadzi do olbrzymiejfali zwycięstwa Trumpa w następnych wyborach.

– Aresztowanie Trumpa, komentują wszyscy z wyjątkiem gubernatora Rona DeSantisa. Jak dla mnie jest to strategiczny błąd ze strony DeSantisa.

– Trwa kryzys w sektorze bankowym. Szwajcarski bank Credit Suisse, ma być kompletnie przejęty przez inny bank szwajcarski Bank USB. Jest to jedyny sposób na uniknięcie bankructwa Credit Suisse, co mogłoby zapoczątkować panikę na świecie. 186 banków regionalnych w USA stoi w obliczu bankructwa, tych banków jest prawdopodobnie więcej.

– Wall Street Journal podaje, że – Bank SVB formalnie złożył wniosek o bankructwo (tzw. chapter 11). Należy zwrócić uwagę na szybkość całej sprawy. Kilka dni temu prawie nikt nie świecie nie słyszał o SVB, banku który prawie powalił cały system finansowy dzisiejszego świata.

– The FED spotyka się w środę na cyklicznym spotkaniu i przymierza się do kolejnej podwyżki stop procentowych o .25 bp. Bilans FEDu zwiększył się w ostatnich kilku dniach drastycznie o $300 mld. Może to oznaczać tylko jedno: powrót do drukowania pieniędzy, czyli kolejny program QE.

– Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości w Hadze, wydał nakaz aresztowania dla prezydenta Rosji Władimira Putina. Jest to zagrywka PR pod wizytę Xî Jinping w Moskwie. Musimy pamiętać, że ani USA ani Rosja nie uznają jurysdykcji MTS. Swoim ruchem MTS sprowadził się do kolejnej światowej instytucji, która jest na usługach globalistów.

– Armia ukraińska przymierza się do dużego kontrataku w rejonie miasta Bachmut – Chiny, Iran i Rosja przeprowadzą wspólnie pięciodniowe manewry wojskowe w rejonie Zatoki Perskiej. – Donald Trump powiedział, że świat stoi w obliczu 3 WŚ i należy zrobić wszystko co tylko możliwe, żeby do tej wojny nie doszło.

– Ceny złota podskoczyły znacznie w ostatnich kilku dniach, proszę się spodziewać ponad $2000 za uncję w przyszłym tygodniu. – Wielu specjalistów wróży upadek systemu w następnych kilku miesiącach. 90 dni!

Jeden z nich stawia wręcz na upadek dolara w ciągu następnych $27 K do poziomu $1 mln Inny obstawia, że wartość BTC podskoczy z poziomu

Włoski pływak Claudio Rais popełnił samobójstwo skacząc z mostu w swoim mieście, Sassari. Claudio bardzo narzekał na reakcje po szczepionkowe na covid. RiP.

Źródło: AUTOR https://www.facebook.com/KalbarczykArtur

Wspierając, pomagasz rozwijać portale którymi kieruję. Robisz to dla siebie i twojego otoczenia. Pomagasz w powstawaniu artykułów i informacji oraz prowadzeniu radia internetowego. Wszystkie portale są dzięki temu niezależne, a informacje i treści są Darmowe – Dziękuję
Postaw mi kawę na buycoffee.to