Administracja Trumpa potępia przemoc, która miała miejsce w środę na Kapitolu

„Ci, którzy pracują w tym budynku, pracują nad zapewnieniem uporządkowanego przeniesienia władzy. Teraz nadszedł czas, aby Ameryka zjednoczyła się, zjednoczyła się i odrzuciła przemoc, którą widzieliśmy. Jesteśmy jednym narodem amerykańskim pod władzą Boga” - powiedziała Kayleigh McEnany

Sekretarz prasowy Białego Domu Kayleigh McEnany wygłosił w czwartek oświadczenie w sali konferencyjnej Białego Domu, mówiąc, że prezydent Trump i administracja potępiają przemoc, która miała miejsce w środę na Kapitolu.

„Jestem tutaj, aby przekazać tę wiadomość w imieniu całego Białego Domu: Powiem jasno, przemoc, której doświadczyliśmy wczoraj na Kapitolu, była przerażająca, naganna i sprzeczna z amerykańskim stylem. Potępiamy to, prezydent i ta administracja , w możliwie najostrzejszych słowach. Jest to niedopuszczalne, a ci, którzy złamali prawo, powinni być ścigani w najszerszym zakresie prawa ”- powiedziała w oświadczeniu.

Ci, którzy pracują w tym budynku, pracują nad zapewnieniem uporządkowanego przeniesienia władzy. Teraz nadszedł czas, aby Ameryka zjednoczyła się, zjednoczyła się i odrzuciła przemoc, którą widzieliśmy. Jesteśmy jednym narodem amerykańskim pod władzą Boga”.