Zasada Petru gwoździem programu

Po internetach krąży film z gwoździem programu. To KACZYSTOWSKA PROPAGANDA. Niestety udana, bo nawet na Czerskiej zawiodła rewolucyjna czujność i informację o tym wrzucili na główną. A dobrze wiadomo o co w tym wszystkim chodzi…

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=EizHXs0drbk[/embedyt]

Cały postępowy świat obiegła informacja o przełomowym odkryciu radzieckich uczonych, którzy sformułowali uniwersalną zasadę, którą rządzi się polska polityka. Ta prosta prawda to Zasada Petru, nazwana tak na cześć przewodniczącego zespołu badawczego. Znana jest również jako Zasada Domniemania Trybunału. Głosi ona, że naczelnym motywem wszelkiego działania jest Trybunał Konstytucyjny.

Dzięki temu przełomowemu odkryciu wszystko staje się banalnie proste. Stosując tę zasadę każdy chłop, każdy robotnik i każdy inteligent w każdej sytuacji będzie wiedział co jest grane, i to bez zaglądania do Gazety Wyborczej. I tak oto, wysyłka polskich wojsk na Bliski Wschód to grubymi nićmi szyta intryga związana z Trybunałem, wyjście Polaków z grupy podczas Euro to kaczystowska przykrywka dla likwidacji strażników Konstytucji. Podobnie z wyjściem lub pozostaniem Wielkiej Brytani w Unii. W każdym wypadku chodzi o Trybunał Konstytucyjny. Teraz, gdy już to wiadomo, o wiele łatwiej będzie bronić polskiej Demokracji. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

źródło: Ministerstwo Prawdy

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=poi2uIz2Mz0[/embedyt]