Trump: Polityka imigracyjna Bidena „zniszczy nasz kraj”

To był pierwszy w tym roku, “sit down” wywiad Trumpa.
Wczoraj, Sean Hannity z FOX News, pofatygował się do Mar-a-Lago, gdzie przez ponad 30 min rozmawiał z Donaldem Trumpem w jego własnym studiu, także kilka moich uwag, na co ja zwróciłem uwagę...

Po raz pierwszy, Trump nie wspomniał nawet jednym słowem o oszustwie wyborczym, z tego co obserwuje jego publiczne wystąpienia czy wywiady, Trump zawsze poświęca kilka minut na temat; “jak to ”The Cabal“ oszukał go w ostatnich wyborach”, tym razem była cisza na ten temat. Nie myślę, że było to przypadkowe.
Trump ładnie opisał sposób jak to On rządzi, dzieli i wyznacza, co i jak w partii republikańskiej. Każda nominacja, każde stanowisko, wszystko przechodzi przez jego biurko, to Trump popiera albo nie popiera danego kandydata. Jego cel, to wybory “midterms” 2022, przejęcie Izby i Senatu przez republikanów.
Trump poświęcił też dużo swojego czasu na krytykę obecnego i tymczasowego sołtysa w DC... zaznaczył, że wszystkie ruchy wojsk Armii CHRL u wybrzeży Tajwanu, czy ruchy na froncie Rosja - Ukraina, odpowiedzialność za całą sytuację zrzucił na Bidena. Ostatnie 4 lata, relacje z tymi krajami, w opinii Trumpa były poprawne.
Ogólnie, wywiad robi dobre wrażenie, Trump wyraźnie ma wszystko pod kontrolą, wygląda bardzo witalnie, zdrowo, jest pełny energii.

https://www.facebook.com/KalbarczykArtur