POWAŻNA Awaria Facebooka i Messengera

Facebook od kilkunastu minut ma problemy. Użytkownicy zarówno z Polski, jak i reszty świata, zgłaszają brak podstawowych funkcji.

[AKTUALIZACJA #4, godz. 21:15] Końca awarii nie widać - to jedna z dłuższych w ostatnich miesiącach! Problemy nadal dotycząc przede wszystkim trzech regionów - Europy oraz obu Ameryk.

[AKTUALIZACJA #3, godz. 18:59] Niestety, po chwilowej poprawie, awaria wróciła. Obie usługi obecnie nie działają lub działają tylko częściowo.

[AKTUALIZACJA #2, godz. 18:52] Sytuacja powoli wraca do normy. Facebook i Messenger nadal mają problemy, ale zgłasza je coraz mniej użytkowników.

[AKTUALIZACJA #1, godz. 18:20] Pojawiają się także doniesienia o awarii Messengera. Komunikator w wersji desktopowej i mobilnej wysyła oraz odbiera wiadomości z opóźnieniem. W niektórych przypadkach nie działa całkowicie.

Awarie największego na świecie serwisu społecznościowego zdarzają się regularnie, choć nie wszystkie są tak uciążliwe jak ta najnowsza. Użytkownicy zgłaszają problemy z podstawowymi funkcjami - część z nich nie może się w ogóle zalogować, a wielu z tych, którym się udało nie może dodawać komentarzy, ani publikować czegokolwiek na swojej bądź cudzej tablicy. Tyczy się to zarówno statusów tekstowych, linków jak i samych zdjęć.

źródło: komputerswiat.pl

WOJNA HYBRYDOWA  TRWA