Czego powinniśmy domagać się od Rządu w kwestii wi-fi i 5G ?

CZEGO POWINNIŚMY domagać się od Rządu w kwestii wi-fi i 5G ?

1. Bezwzględny zakaz stosowania tych sieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach, co już inne kraje zrobiły. Japonia poszła dalej i do końca tego roku zakazała stosowania mikrofalówek. Mają one być zutylizowane, a kto nie zastosuje się do tego rozporządzenia rządu, będzie karany…więzieniem.
2. Praca na komputerach w instytucjach państwowych i publicznych powinna odbywać się wyłącznie z użyciem przewodów światłowodowych i ethernet.
3, Zażądanie od producentów urządzeń działających z użyciem wi-fi wyłączania automatycznego tych urządzeń po pewnym czasie, kiedy nie są używane.
Cóż bowiem z tego, że my wyłączymy u siebie router, skoro sąsiedzi tego nie zrobią?
Przeciętnie w bloku mieszkalnym rejestruje się od kilku do kilkunastu urządzeń wi-fi sąsiadów. To jest dodatkowe zagrożenie związane ze zwiększeniem mocy sygnału na zasadzie rezonansu.
4. Niektórzy producenci telefonów komórkowych likwidują wyjścia kablowe. Należy zakazać sprzedaży takich telefonów w Polsce.
5. Do czasu zbadania przez wiarygodne i NIEZALEŻNE instytucje naukowe wpływu pól o wysokich częstotliwościach na organizmy żywe, należy wprowadzić moratorium na budowę sieci 5G w Polsce.
6. Dzieci i kobiety ciężarne są szczególnie narażone na działanie EMF. Należy więc wprowadzić program ochrony tej populacji. Co było zaakcentowane w wykładzie, który opublikowałem.
7. Pierwszym krajem na świecie, który wprowadził elektryfikację na masową skalę były USA. Przebiegała ona od wybrzeży ku centrum.
Zanotowano wtedy znamienny wzrost chorób nowotworowych korelujący z postępem i regionami elektryfikacji.
Każdy powinien mieć możliwość wyłączania nieużywanych gniazdek elektrycznych 50Hz. Ta częstotliwość wywołuje określone efekty elektrofizjologiczne, o czym przy innej okazji.
8. Celem wprowadzenia sieci 5G jest przyśpieszenie transmisji danych.
Ale zastanówmy się: czy naprawdę zależy Wam tak bardzo na tym, żeby ściągać film z Netflixa nie w kilka minut, a w kilka sekund, kosztem zdrowia ?
Elon Musk ma w tym swój plan.
Chce, żeby jego Tesle były sterowane przez sieć 5G i następne generacje na zasadzie automatycznego pilota.
No cóż.
Kiedy już nas ogłupi polami EMF – taka będzie KONIECZNOŚĆ…

WAŻNE

Bardzo WAŻNE – fale EMF