Zenon Chojnacki bez powiązań

W niedzielę 4 listopada oddam swój głos na ZENONA CHOJNACKIEGO i zachęcam wszystkich mieszkańców Konina, aby wybrali go na Prezydenta Miasta. Dlaczego? :
1. ZENON CHOJNACKI to nowa wizja i sposób rządzenia miastem. Dotychczasowi koalicjanci ( PO) są współodpowiedzialni za podjęte złe działania i za wszelkie zaniechania na rzecz rozwoju miasta i regionu.
2. ZENON CHOJNACKI jest wolny od wszelkich powiązań, układów i zależności.
3. Ma długoletnie doświadczenie pracy w samorządzie. Zna miasto i jego potrzeby
4. Wśród współpracowników i uczniów ma bardzo duży autorytet i traktowany jest z dużym szacunkiem
5..ZENON CHOJNACKI jest człowiekiem wiarygodnym, uczciwym i prawym, dalekie są mu takie cechy jak arogancja, buta czy konformizm
6. Cechuje go wysoka kultura osobista, skromność i pokora. Zawsze szuka dobrych rozwiązań, nie dyskryminuje , nie stygmatyzuje, jest wolny od uprzedzeń, złych emocji i słownej agresji
7. Jego wyborcze hasło: KAŻDY CZŁOWIEK JEST WAŻNY to nie frazes czy populizm, ale odzwierciedlenie natury naszego kandydata i Jego zasad życia.
8. Jako Prezydent i włodarz miasta, będzie rozmawiał z każdym mieszkańcem i do każdego podchodził z jednakową atencją i wrażliwością. Nie będzie dzielił na gorszych i lepszych, na bardziej i mniej znaczących czy zasłużonych.
9. Jest wiele słyszalnych głosów, aby wreszcie coś się w Koninie zmieniło, bo miasto umiera.
ZENON CHOJNACKI , gdy tylko obdarzymy go zaufaniem, jest gwarantem zmian i nowej jakości rządzenia w Koninie.

Katarzyna Jaworska

 


2 thoughts on “Zenon Chojnacki bez powiązań

  1. Zenon Chojnacki bez powiązań – brzmi jak ponury żart. Pan we wszystkich swoich wypowiedziach podpiera się rządem. 500+, 300+, Mieszkanie+ i tyle pańskiego programu dla Konina.

  2. Jak to bez powiàzañ??? Nawet pytania podczas debaty odczytywał ze ściàgi! Tzn że partia kazała tak môwić i pytać!!! Ten kandydat nie nadaje siè na prezydenta!

Comments are closed.