Premier MORAWIECKI zadeklarował wsparcie dla KONINA

„Konin stoi przed wyjątkową szansą – przed szansą odmienienia swojego losu i stworzenia nowych perspektyw, takich, jakie były kiedyś, kiedy rzeczywiście następował dynamiczny rozwój miasta”

– tak swoje wystąpienie w Koninie rozpoczął premier Mateusz Morawiecki, który podczas konwencji PiS wyraził poparcie dla kandydata na prezydenta miasta, Zenona Chojnackiego. Prezes Rady Ministrów przyznał, że rząd będzie wspierał działania zmierzające do uruchomienia odkrywki Ościsłowo, zbudowania nowego mostu czy przywrócenia stanu amfiteatru do lat świetności.

źródło: http://wielkopolska.tv


 

2 thoughts on “Premier MORAWIECKI zadeklarował wsparcie dla KONINA

  1. Nie uwierzę póki nie zobaczę. Ościsłowo jest blokowana od co najmniej 5 lat i nic się nie zmieniło. Ten region juz został spisany na straty i Rząd ma w nosie taką dziurę jak Konin. Póki nasi właśni włodarze nie wezmą się do pracy i rzeczywiście zaczną tworzyć miejsca dla biznesu i ściągać inwestorów to Konin może ewentualnie zostać tanią sypialnią Wrześni. 🙁 bo na podtrzymanie przemysłu górnictwo – energetyka jest za późno. Przecież podpisaliśmy umowy o obniżeniu produkcji CO2 a to dyskwalifikuje energetykę oparta na węglu brunatnym. No chyba że sprowadzimy ten niemiecki bo niemiecki jak wszystko jest najlepszy, Tam nawet ekolodzy nie protestują że krajobraz księżycowy i lej deprasji. CUD!
    A na marginesie premier to z pewnością jest szczególnie zainteresowany Amfiteatrem …chyba na wiece wyborcze.

    1. Kto może niech opuszcza to MIASTO. Zamknięcie PAK i KWB to kwestia 5 lat. W planach jest stworzenie tu Regionu Turystycznego.

Comments are closed.