Jesteś tutaj
Home > Aktualności > KONIŃSKI Tramwaj ZAWODNY

KONIŃSKI Tramwaj ZAWODNY

TVN 24 – „13-metrowy tramwaj „Pociejewo 1″ jest tworzony na wzór katamaranu, powstaje eksperymentalnie w konińskiej spółce PKS. – Pomieści 12 pasażerów i dwie osoby z załogi. Wyposażymy go w sprzęt ratunkowy, w środku będzie też bufet i toaleta – mówi Joanna Szydłowska z biura prezydenta Konina Józefa Nowickiego” – 15 lipiec 2015 roku.

Jakim CUDEM informacja o tramwaju ZAWODNYM trafiła do TVN24 ? Tego się nie dowiedzieliśmy, jednak rzeczywistość pokazała, że to MRZONKI i kolejny nie trafiony i kosztowny pomysł.

Wodowanie odbyło się w Gosławicach z ogromnymi trudnościami, a po 3 tygodniach TRAMWAJ ZAWODNY, trafił do remontu.

źródło: konin.pl
źródło: konin.pl

OPINIE:

Jeśli zajmuje się tym PKS-KONIN, to było do przewidzenia że będą problemy i będzie drogo. Bo niby skąd mają posiadać wiedzę i rozeznanie ? Słabe KADRY, brak odpowiedniego menadżera. Zwykłego dworca nie potrafili postawić, a łodzie chcą budować
Domeny nie potrafią osadzić na własnym serwerze, polecam zobaczyć gdzie przekierowuje adres www.pkskonin.pl ( na subdomenę web ) oczywiście PŁATNĄ

 

Bundesarchiv_DVM_10_Bild-23-61-17,_Untergang_der_-Lusitania- Wszystko opiera się na improwizacji i outsourcingu. Jaki PAN, taki Kram (Tramwaj Zawodny).

 

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=nsBn6xjFRKw[/embedyt]


Podobne artykuły

Top