Fala uderzeniowa LOFAR (mini HAARP) nad KONINEM?

W piątek (23.02.2018 r.), około godziny 12:00, doszło do …? Właśnie, co to było? Ogromny HUK i trzęsienie ziemi. Zjawisko, było odczuwalne od Kramska po Krzymów, Stare Miasto, Kawnice.

W każdej z tych miejscowości, przebieg zjawiska wg opisu świadków, był taki sam.
Ogromny „HUK” i wstrząs.

Wiemy, że rejon w który są te miejscowości, nie jest rejonem narażonym na trzęsienia ziemi.
Co więc było źródłem tego zjawiska?

W internecie napotykamy na takie oto informacje:

Na świecie zostało rozlokowanych około 100 stacji stacjonarnych sieci LOFAR (takie MiniHAARP) w tym i w Polsce mamy 3 stacje rozlokowane w „narożach trójkąta równoramiennego” (triangulacja) obejmujące swym zasięgiem cały kraj, a że pracują w systemie sieci globalnej, to sterowanie pracą takich obiektów może być z dowolnego miejsca na Ziemi czy kosmosu. Bałdy na Mazurach, Borówiec k/Poznania oraz Łazy k/Krakowa„.

SUSZA 2019 to efekt kontrolowany

Polacy rozemocjonowani tematem IPN, a za ich plecami, trwa strojenie anten LOFAR (mini HAARP)


Astronomiczne znaczenie obserwacji na niskich częstotli­woś­ciach radiowych

Wykorzystanie ultraniskich częstotliwości radiowych w projekcie LOFAR pozwoli na rozwój wielu różnych dziedzin astronomii, w tym tych, w które od lat zaangażowane są najważniejsze ośrodki astronomiczne w Polsce. Proponowane projekty badawcze są związane z fizyką plazmy kosmicznej i umożliwiać będą badania jej własności w warunkach nieosiągalnych w ziemskich laboratoriach. Programy te obejmują m.in. obserwacje aktywności Słońca i jej wpływu na otoczenie Ziemi, studia nad polem magnetycznym w galaktykach, grupach i gromadach galaktyk oraz badania ewolucji galaktyk aktywnych.

żródło: urania.edu.pl

MAPA