COVID-19 w A.D. 2020. Przyjrzyjmy się faktom

Przyjrzyjmy się faktom, nie bawiąc się w tzw. "teorie spiskowe".

Brak jakichkolwiek potwierdzeń z autopsji, że przyczyną śmierci był SARS-Cov-2. BRAK opisu jakichkolwiek przypadków śmiertelnych, gdzie wyizolowano by tego konkretnego wirusa z ciała denata.

Testy RT-PCR są poddawane krytyce ponieważ wykazują pewną sekwencję rybonukleozydów RNA, które nie są szczególną, a tylko przybliżoną sekwencją domniemanego SARS-CoV-2.

Duże podejrzenia, że testy RT-PCR wykazują tylko odpowiedź niespecyficzną komórki na różne infekcje, nie tylko wirusowe.

Na podstawie i tylko na podstawie niewiarygodnych testów i kierując się informacjami z tak niewiarygodnego źródła jak maoistyczne Chiny buduje się obraz PANDEMII.

Chiny budują szpital w ciągu tygodnia w Wuhan.

Po 3-ech miesiącach chcą go zburzyć z braku pacjentów.

Minister Szumowski zamawia maseczki z Chin.

Które nie spełniają norm.

"EPIDEMIE" pojawiają się równocześnie w 3-ech punktach: Wuhan, Lombardii i Iranie.

Rozumiem, że chińskie nietoperze mają wakacyjne drogi przelotu nad Lombardią i Iranem. O ile mi wiadomo to nasze ukochane boćki w drodze na zimowiska do Afryki przelatują m.in. nad Iranem. Ale poza dziećmi niczego nie przynoszą.

Kiedy premier Japonii podważa "PANDEMIĘ" i rolę w tym kłamstwie widzi w do cna skorumpowanej instytucji WHO, nagle ma tysiące przypadków COVID-19 w swoim kraju, orzeczonych na podstawie fałszywych testów.

Premier UK na początku podchodzi do "PANDEMII" racjonalnie, ale po jakimś czasie ktoś mu przypomina skąd mu nogi wyrastają i zmienia retorykę na ZATROSKANĄ pod namową KRÓLOWEJ.

Niejaki papież jezuita namawia wszystkich na szczepionkę, która NIGDY nie powstanie ponieważ domniemany SARS-CoV-2 z racji długości łańcucha RNA mutuje kilka razy szybciej od pospolitego wirusa grypy, na którego NIE MA szczepionki i nie będzie.

W takiej oto atmosferze zbliżamy się do wyborów na PREZYDENTA naszej Ojczyzny...✌️

 

Maciej Brzeziński