Choroby wymyślone to BIZNES

System wszystko robi żeby ukryć swoje mordercze eksperymenty, na dzieci indygo wymyślił ADHD, i dzieci o nadzwyczajnych zdolnościach wysyłano do psychiatry. Na opryski Chemtrails wymyślono, że to jest ochrona przed promieniowaniem kosmicznym.

Na Statyny, które są przyczyną chorób serca i zawałów, ponieważ niszczą one koenzym Q10, który jest niezbędny do prawidłowej pracy serca, wymyślono, że to zapobiega podwyższaniu poziomu Cholesterolu, co jest już totalną bzdurą. Ponieważ w 1983 roku w USA na kongresie poświęconemu chorobą serca gdzie do zgarnięcia był grant w wysokości 30 mln USD na badania nad cholesterolem, trzech lekarzy w przerwie na papierosa kombinowało jak tu ugryźć taką kasę, i wymyślili, trzeba obniżyć normę na cholesterol z fizjologicznego 260 na 200, i z dnia na dzień 16 mln Amerykanów chorych było na podwyższony poziom cholesterolu, teraz już ten poziom obniżono nawet do 190, a gdzie są gdziekolwiek na świecie jakiekolwiek badania nad negatywnym wpływem cholesterolu na zdrowie człowieka, NIE MA nigdzie na świecie, nikt takich badań nigdy nie zrobił, bo to jedna wielka bzdura, co więcej bardzo szkodliwa, ponieważ cholesterol jest bardzo potrzebny w wielu procesach przemiany, np. w tworzeniu nowych komórek, w asymilacji kolagenu, którego niezbędności w organizmie np. w stawach tłumaczyć nie trzeba, cholesterol w każdym razie ten pochodzenia zwierzęcego nigdy nie był przyczyną chorób miażdżycowych, ponieważ w wyniku 30 letnich badań polskiego lekarza okazało się, że głównym składnikiem blaszki miażdżycowej jest wapń a dokładniej szpik kostny a cholesterol jedynie na poziomie ok. 5%. Mit ten dokładnie opisał doktor Uffe Revenskov w książce „Cholesterol naukowe kłamstwo” przetłumaczonej przez Jerzego Ziębę.
Na wprowadzanie do organizmu Rtęci, Aluminium i Formaldehydu, wymyślono szczepienia: na grypę, ptasią grypę HPV itd. u dziewczynek poniżej 13 roku życia, które nie dość, że nie uodporniają, to prowadzą do chorób autystycznych i bezpłodności, a docelowo do depopulacji a przecież o to systemowi chodzi, bo Iluminati wymyślili, że liczbę ludności na świecie trzeba dla ich wygody zredukować do 600 mln. W szczepionce oprócz aktywnego wirusa choroby, na którą rzekomo jest dana szczepionka znajduje się ok. 150 szczepów wirusów nieaktywnych i nikt nie wie, po co, nawet producenci szczepionek nie wiedzą, co tak naprawdę się w nich mieści. A tak naprawdę to jeden wieli system kontroli populacji, bo oprócz wirusów, szczepionki zawierają chipy i Nanoboty, no i wszystkie szczepionki zawierają retrowirusy, a te to już totalna zagłada. Retrowirusy wywołują wiele chorób. Genom retrowirusa zawiera dwie identyczne kopie jednoniciowego R N A, i koduje odwrotną transkryptazę, która ma zdolność przepisywania informacji z R N A, na D N A. „Odwrotny transkrypt oznacza, że zapisuje od tyłu genom, czyli RNA do DNA i potem wpasowuje się do twojego D N A. Odwrotna transkrypcja jest charakterystyczną cechą wskazującą na obecność retrowirusów” – mówi dr Mikovits.
Dlaczego retrowirusy są tak niebezpieczne? Ponieważ związane są z autyzmem, z chorobą Parkinsona, z Alzheimerem, z rakiem, z białaczką, z chłoniakiem i wieloma innymi chorobami. Szczególnie niebezpieczna jest szczepionka MMR, w której wiadomo, że istnieje odwrotna transkrypcja i HBV. Aluminium w składzie szczepionek według dr Mikovits jest tylko dodatkiem do retrowirusów w celu osłabienia układu odpornościowego. W składzie szczepionek znajduje się również olej kukurydziany z, G M O, i olej arachidowy. W połączeniu z aluminium, z antygenami i z innymi toksynami wywołują choroby i alergie. Co jest najgorszego w retrowirusowym uszkodzeniu ciała? Zmiany w, D N A, które pozostają na… pokolenia.
Wiedzą o tym co najmniej od 1994 roku rząd U S A, i W H O.
I jaki to problem w tedy eliminować niewygodne jednostki, albo całe ich grupy, aktywując zdalnie poszczególne wirusy, wywołują w ten sposób każdą chorobę na życzenie. Przykładem może być dr. Runi Kilde, która pracując w Światowej Organizacji Zdrowia poznała te mordercze praktyki i zaczęła je ujawniać, 70 letnia kobieta regularnie wykonująca badania okresowe, w doskonałej formie po kilku miesiącach od ostatnich badań, które nic nie wykazały nagle umiera na wielonarządowego raka.

źródło FB

 


 

 

BIZNES na chorobach